Dobrý den, jak vám můžeme pomoci?
Už odcházíte?

Co takhle sleva 3 % na první objednávku?

Kliknutím získejte svůj slevový kód a ten vložte do pokladny. Platnost kódu je 1 hodina.

DJI Copter je tým profesionálů, kteří se zabývají produkty DJI od samého začátku, kdy se tyto produkty začaly oficiálně prodávat na českém trhu.

Jsme nejen prodejci, ale i aktivní piloti, kteří s drony DJI nalétali stovky hodin. Našima rukama prošly modely od stavebnice F450 s řídicí jednotkou NAZA až po profesionální drony typu Matrice 300 RTK. 

U nás v DJI Copter si vážíme každého zákazníka a naším cílem je, aby každý zákazník dostal všechny potřebné informace ke svému dronu a mohl se tak beze strachu věnovat tomuto koníčku.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.

Nabízíme:

- Prodej kompletní produktové řady DJI CONSUMER
- Prodej průmyslové řady DJI ENTERPRISE
- Profesionální technickou podporu
- Záruční i pozáruční servis
- Pořádání workshopů za vedení profesionálu z oboru foto-video

Pro všechny naše zákazníky nabízíme při zakoupení jakéhokoliv produktu základní školení a uvedení produktu do provozu - předání ve vzduchu. Tato služba je kompletně zdarma a i následná podpora je zcela zdarma.

Prodejna je umístěna v soukromém areálu, kde je možnost pohodlného parkování přímo před prodejnou a zároveň je zde možné létat s drony. V prodejně máme všechny akutální modely, které je možné našim zákazníkům předvést v letu. 

Naše firma zároveň disponuje soukromým letištěm, kde je možné pořádat workshopy, semináře a výukové lety. Letiště se nachází cca 15km od prodejny.

Nasledujte nás na Facebooku