Zanechte nám vzkaz


Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nejsme on-line. Vaši otázku zodpovíme, jakmile to půjde. Děkujeme.

Zanechte nám vzkaz

DJI Copter je tým profesionálů, kteří se zabývají produkty DJI od samého začátku, kdy se tyto produkty začaly oficiálně prodávat na českém trhu.

Jsme nejen prodejci, ale i aktivní piloti, kteří s drony DJI nalétali stovky hodin. Našima rukama prošly modely od stavebnice F450 s řídicí jednotkou NAZA až po profesionální drony typu Matrice 300 RTK. 

U nás v DJI Copter si vážíme každého zákazníka a naším cílem je, aby každý zákazník dostal všechny potřebné informace ke svému dronu a mohl se tak beze strachu věnovat tomuto koníčku.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.

Nabízíme:

  • Prodej kompletní produktové řady DJI CONSUMER
  • Prodej průmyslové řady DJI ENTERPRISE
  • Profesionální technickou podporu
  • Záruční i pozáruční servis
  • Pořádání workshopů za vedení profesionálu z oboru foto-video

Pro všechny naše zákazníky nabízíme při zakoupení jakéhokoliv produktu základní školení a uvedení produktu do provozu - předání ve vzduchu. Tato služba je kompletně zdarma a i následná podpora je zcela zdarma.

Prodejna je umístěna v soukromém areálu, kde je možnost pohodlného parkování přímo před prodejnou a zároveň je zde možné létat s drony. V prodejně máme všechny akutální modely, které je možné našim zákazníkům předvést v letu. 

Naše firma zároveň disponuje soukromým letištěm, kde je možné pořádat workshopy, semináře a výukové lety. Letiště se nachází cca 15km od prodejny.

Nasledujte nás na Facebooku